• Wycieczka do Tarnowa

• Dla klas IV, V i VI poniedziałek 20 lutego był bardzo ciekawym dniem. Uczniowie wraz z
            wychowawcami uczestniczyli w wycieczce do Tarnowa. W programie imprezy znalazł się
            seans filmowy w Multikinie w Galerii Tarnovia oraz wizyta w parku trampolin - Fly Park.
            „Asterix i Obelix: Imperium smoka”– film, który zobaczyli okazał się ciekawą, lekką, rodzinną komedią będącą
            kontynuacją cyklu o dwóch przyjaciołach pochodzących z Galii .

Dużo radości dostarczyły dzieciom zabawy w parku trampolin, dzięki którym mogli się
            zrelaksować, zintegrować, a przy okazji kształtować swoją sprawność fizyczną.

14 lutego w szkole  odbyły się Walentynki. By podkreślić wyjątkowość tego dnia uczniowie ubrali się na czerwono. Czas spędzony w szkole obfitował w różnorodne zabawy i tańce. Zorganizowano także  POCZTĘ WALENTYNKOWĄ. Każdy miał możliwość przesłania wybranej osobie walentynkę z wyrazami przyjaźni, koleżeństwa.

Dziękujemy za wspaniałą i niezapomnianą zabawę!

• Wycieczka do Teatru im. L. Solskiego i Parku Trampolin

• 15 lutego klasa VII wraz z opiekunami wybrała się do FlyParku – Parku Trampolin w Tarnowie. Celem wycieczki było propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, rozwijanie zainteresowania sportem, rozwijanie ogólnej sprawności fizycznej, a co najważniejsze integracja zespołu klasowego oraz zacieśnianie relacji koleżeńskich.

Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktorki korzystaliśmy z szeregu atrakcji m.in. trampolin akrobatycznych, ściany wspinaczkowej, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami. Wszyscy z radością skakaliśmy na trampolinach na różne sposoby. Dużym zainteresowaniem cieszyły się skoki do basenu z gąbkami „FLY BAR”, zwinnościowa karuzela „ELIMINATOR” oraz „NINJA PARK”.

Bardzo aktywnie spędziliśmy tam godzinę. Dobra zabawa, uśmiech na twarzy i pozytywna energia nie opuszczała nas nawet na sekundę.

Po wysiłku fizycznym, krótki odpoczynek w restauracji Macdonald’s i główny punkt programu, czyli spektakl w Teatrze im. Ludwika Solskiego  w Tarnowie „Mały Książę”.

Muzyczne widowisko adaptował i wyreżyserował Cezary Domagała. W przedstawieniu zobaczyliśmy Pilota, który równocześnie był narratorem opowieści, małego przybysza z planety B- 612 odgrywanego przez nastoletniego chłopca, wszystkie postaci będące alegoriami ludzkich cech, spotkane przez Księcia podczas jego wędrówki: Króla, Próżnego, Pijaka, Bankiera, Latarnika, Geografa i oczywiście Różę, Lisa oraz Żmiję.  Podczas awaryjnego lądowania na pustyni Sahara, Pilot spotyka małego tajemniczego przybysza z innej planety – Małego Księcia.  Ich spotkanie jest okazją do przypomnienia o najważniejszych sprawach w życiu: o miłości, o przyjaźni i o odpowiedzialności za drugiego człowieka.

Wszystko to sprawiło, że wizyta w teatrze okazała się ciekawym sposobem prezentacji lektury oraz okazją do refleksji nad tym, co jest „niewidoczne dla oczu”.

• Ogólnopolski Strażacki Konkurs Plastyczny

• ​​​​​

Miło nam poinformować o kolejnym sukcesie naszego ucznia klasy II Antoniego Wolnika, który w powiatowym etapie Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego ,,Strażacy chronią lasy- lasy chronią klimat! Jestem odpowiedzialny z natury, czuję klimat’’ w kategorii II klas I-IV zdobył III miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

• XVIII Brzeski Konkurs Kolęd i Pastorałek "O Muszlę św. Jakuba"

• Niezmiernie miło nam poinformować o kolejnych sukcesach naszych uczennic. W XVIII Brzeskim Konkursie Kolęd i Pastorałek "O Muszlę św. Jakuba" wyśpiewały:

Nikola Podstawska - II miejsce w kategorii klas VII-VIII

Aleksandra Pluszewska - wyróżnienie w kategorii klas IV-VI

Serdecznie gratulujemy uczennicom sukcesów i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach!